Захранващ блок MPS-060-A9
Реф №: V0001
Наличност: Да
Захранващ блок MPS-060-A9
  • 9 канален захранващ блок
  • Предпазител на всеки канал
  • 12V/5A
  • Изходна мощност: 60W
  • Размери: 240x210x65мм